strona główna
Politechnika Krakowska
English

Cennik usług w ramach projektu SPIN

2017-02-28 13:57:17 | Dział: SPIN - Małopolskie Centra Transferu Wiedzy
Cennik SPIN (.pdf) 329 kB

przeczytaj więcej

Bony na innowacje

2017-02-22 15:28:18 | Dział: SPIN - Małopolskie Centra Transferu Wiedzy

W ramach projektu SPIN - Małopolskie Centra Transferu Wiedzy, MCBE oferuje usługi związanie z doradztwem w zakresie ubiegania się o wsparcie finansowe oraz w procesie negocjacji i zawierania umów pomiędzy wykonawcami i nabywcami wyników prac B+R - BONY NA INNOWACJE (poddziałanie 1.2.3 RPO WM). MCBE dysponuje wsparciem naukowców z Politechniki Krakowskiej dzięki czemu możemy wpierać przedsiębiorców z rożnych obszarów działalności.
Świadczone usługi zawierają:


  • Konsultacje doradcze w zakresie ubiegania się o wsparcie finansowe na rozwój innowacji z programów regionalnych (w formie bonów na innowacje w ramach Poddziałania 1.2.3 RPO WM na lata 2014-2020)
  • Wsparcie w zakresie tworzenia wniosków aplikacyjnych i aplikowania obejmujące środki przeznaczone w ramach -bony na innowacje
  • Przedstawienie ofert współpracy na podstawie ofert technologicznych oraz potencjału osobowego i infrastrukturalnego Politechniki Krakowskiej oraz współpracujących jednostek

przeczytaj więcej

Centrum Transferu Wiedzy - Małopolskie Centrum Budownictwa Energooszczędnego (MCBE), po co i dla kogo?

2017-02-22 09:46:27 | Dział: SPIN - Małopolskie Centra Transferu Wiedzy

Małopolskie Centrum Budownictwa Energooszczędnego realizuje projekt: SPIN - Małopolskie Centra Transferu Wiedzy, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Projekt obszarem działania obejmuje województwo małopolskie. Do projektu powołano Centra Transferu Wiedzy (CTW) znajdujące się na krakowskich uczelniach, które łączą potencjał uczelni z potrzebami przedsiębiorców.

przeczytaj więcej

Chcę otrzymywać newsletter MCBE
stopka