strona główna
Politechnika Krakowska
English

Konferencja "Dobra Energia" Kraków 2017

2017-06-14 07:26:11 | Dział: Aktualności

W ubiegłym tygodniu odbyła się konferencja "Dobra Energia". Cykl konferencji Dobra Energia powstał, aby w gronie ekspertów, praktyków, naukowców, przedstawicieli biznesu i władz rozmawiać o korzyściach płynących z właściwego wykorzystania odnawialnych źródeł energii i energooszczędnych technologii w budownictwie. Jego celem jest pokazanie potencjału polskich i zagranicznych rozwiązań zakresu wytwarzania i poszanowania energii, a także korzyści płynących ze zrównoważonego rozwoju opartego o OZE.

przeczytaj więcej

Tymczasem w gazecie wyborczej - "Tarnowski sposób na ciepłe domy"

2017-06-06 08:26:36 | Dział: Aktualności

Dzisiaj na łamach Gazety Wyborczej rozmowa z prezydentem Tarnowa Romanem Ciepiela nt: "Tarnowski sposób na ciepłe domy", w którym pojawiło się również miejsce dla Małopolskiego Centrum Budownictwa Energooszczędnego. Bardzo dziękujemy za docenienie wkładu ekspertów MCBE, w szczególności dr inż. Małgorzaty Fedorczak - Cisak, w działalność miasta Tarnowa.
Cały wywiad poniżej, zachęcamy do lektury.

przeczytaj więcej

Bony na innowacje - Kolejna szansa na współpracę MŚP z sektorem badawczym

2017-05-29 16:05:50 | Dział: Aktualności

Mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa z Małopolski zainteresowane realizacją Bonów na Innowacje na Politechnice Krakowskiej zapraszamy do współpracy. Dla MŚP z Małopolski Usługa jest świadczona bezpłatnie w ramach pomocy de minimis. Nasza oferta skierowana jest głównie do: producentów materiałów budowlanych, producentów instalacji OZE, developerów, firm wykonawczych branży budowlanej, architektów, projektantów i instalatorów oraz wszystkich firm zainteresowanych rozwinięciem swojej działalności w obszarze energii zrównoważonej.

przeczytaj więcej

Wybory w BIMklastrze

2017-05-16 14:33:43 | Dział: Aktualności

Z przyjemnością informujemy, iż w ostatnich wyborach do zarządu Stowarzysznia Klastru Technologii Informacyjnych w Budownictwie, które odbyły się 8 maja 2017r na stanowisko wiceprezesa wybrana została Pani Katarzyna Knap Miśniakiewicz Audytor energetyczny/Projektant HVAC w MCBE.

przeczytaj więcej

WIADOMOŚCI ARCHIWALNE

Chcę otrzymywać newsletter MCBE
stopka